DOMLUVTE SE NA DOVOLENÉ

Jazyková online výzva

Kdy:

1. – 22. června 2023

Počet studentů:

Max. 20

Úroveň:

Od A1 – (už jsem se někdy učila) – do B1 (dost toho umím, ale bojím se mluvit a rád/a si něco zopakuji)

Cena:

1 000 Kč

Early bird cena:

850 Kč
Early bird cena platí do 15.5.2023

Celé 3 týdny s angličtinou

Učíte se anglicky už nějakou dobu, ale když máte jet za dcerou do ciziny, tak si s sebou berete manžela nebo svojí lektorku angličtiny? Bojíte se, že když promluvíte anglicky, tak se ztrapníte? V hotelu se nějak domluvíte, ale když rozhovor skončí, tak si říkáte, jak byste to mohli říct líp?

Tak právě pro vás je tu anglická výzva zaměřená na dovolenou

Připojte se k dalším studentům, kteří se stejně jako vy chtějí připravit na dovolenou, která je „just round the corner“ (za rohem). Budeme se potkávat ve facebookové skupině a máme přesně 21 dní na to, abyste si začali věřit a dokázali se domluvit:

Nemusíte se zrovna chystat do Anglie nebo do Kanady jako já, pokud neumíte jiný cizí jazyk, tak vám bude angličtina k užitku všude v cizině.
Celé tři týdny vás budu denně zásobovat cvičeními, frázemi, slovní zásobou, budeme hrát hry, budeme poslouchat, psát, číst a mluvit. Bude spousta prostoru na vaše otázky a problémy nebo chyby, kterých se nemůžete zbavit.

Výzva je vhodná pro všechny, kdo už něco z angličtiny umí, ale na druhou stranu mají pocit, že je stále co zlepšovat. Když použiju ta nic neříkající písmena a čísla, tak výzva je vhodná pro úroveň A1 – B1, věčné začátečníky, mírně a středně pokročilé.

Můžete se těšit na

anglictinanacesty

Výhody jazykové výzvy

Na závěr vám něco prozradím

Tohle je moje první výzva, dlouho jsem se k ní odhodlávala.
Ale říkám si, jednou se začít musí.
Lektorka jsem zkušená, studentů mám ve svém studiu hodně, ale ráda se učím nové věci a tak chci tvořit i v online prostoru.
Jak dlouho učím? Tak dlouho, že už to nepočítám. Ale písničky jsem ještě přehrávala z kazeťáku.
Tohle je sice moje první výzva pro vás, ale už jsem vlastně něco jako výzvu zdarma dělala, loni v létě jsem založila skupinu: Léto v Anglii a poté Podzim v Seattlu, kde jsem zájemcům o angličtinu dávala různé zajímavosti, slovní zásobu a kvízy ze života v Anglii a USA.

Tak co?
Jdete do toho se mnou?