Jazyková (anglická) výzva

angličtina na počítači

Co je jazyková výzva

Výzva je vždycky něco, co je pro nás možná náročné, ale docela rychle nás to posune o krok (nebo i víc kroků) dál. Jazyková (anglická) výzva obvykle trvá 3-4 týdny a je zaměřená na konkrétní oblast v angličtině. Udělejte si na angličtinu čas alespoň 10 minut denně a radujte se z výsledků.

Jak to celé probíhá

Jazyková výzva nebo kurz?

Anglická výzva

Kurz angličtiny

Aktuálně nabízím výzvu pro maturanty Příprava na didaktický test z angličtiny!

Online výzva začíná 11. března 2024 a bude trvat 4 týdny. Podíváme se spolu na typy cvičení v didaktickém testu, nacvičíme strategie, jak test úspěšně zvládnout, procvičíme gramatiku, která se v didaktickém testu vyskytuje. Natrénujeme čtení a rozšíříme slovní zásobu, která vám pomůže při čtení a poslechu.

Přihlášky do výzvy jsou již otevřené, hlásit se můžete kliknutím na tlačítko.

Nepotřebujete jazykovou výzvu ani kurz, abyste zvládli maturitu z angličtiny? Je vaše angličtina na velmi dobré úrovni? Můžete zvolit přípravu na zkoušku z angličtiny vyšší úrovně, mezi oblíbené zkoušky patří B2 First nebo C1 Advanced. Na tyto zkoušky vás také ráda připravím a pokud patříte mezi studenty, co se rádi učí sami, mohu vám doporučit asynchronní výuku angličtiny.

Co je obvykle výzvou při učení se anglicky

Myslím, že toho, co pro nás může být výzvou, by se našlo mnohem víc a já se postupně pokusím tvořit online jazykové výzvy na všechny problémy, se kterými se studenti angličtiny obvykle potýkají.

Plánované jazykové výzvy

Poslouchá angličtinu

Nebojte se poslechu

Anglická jazyková výzva zaměřená na poslech a porozumění angličtině. Budete poslouchat písničky, koukat na videa, a přitom plnit krátké úkoly, které vám pomohou poslech angličtiny zlepšit.

Domluvte se na dovolené

Připravte se na dovolenou v zahraničí, natrénujte základní fráze pro konverzaci v hotelu, restauraci, obchodě nebo v půjčovně aut. Přestaňte se bát promluvit anglicky.