Angličtina po telefonu

Umíte docela dobře anglicky, ale když vám někdo zavolá, tak nerozumíte nebo nevíte co říct? Bojíte se volat do zahraničí a vyřizovat něco anglicky po telefonu? Pokud je úroveň vaší angličtiny A2 – C1 bude pro vás angličtina po telefonu přínosná a budete si jí užívat.

Můžete mluvit anglicky kdykoli a kdekoli. V práci, na procházce, v autě nebo třeba při obědě.

Po každém hovoru dostanete nová slovíčka, opravené chyby a potřebnou gramatiku.

Stačí 5-10 minut denně, ideálně pokud budete mluvit každý den nebo alespoň 3krát týdně.

Objednejte si balíček 10 telefonických hovorů po 5 - 10 minutách. Cena od 1000 Kč.

Domluvíme si čas, kdy vám mohu zavolat a budeme mluvit anglicky na téma, které potřebujete.

Telefonování je vhodné pro úroveň A2 - C2. Mluvte anglicky po telefonu.

angličtina po telefonu

Pro koho je angličtina po telefonu vhodná?

Potřebujete se na něco zeptat? Nebo si rovnou domluvit první telefonát? Napište mi.

Na co se obvykle ptáte

Jak angličtina po telefonu probíhá?

Na začátku si domluvíme frekvenci, jak často budete chtít telefonovat. Domluvíme si také délku hovoru, která může být 5 – 20 minut. Domluvíme si termín a čas, kdy si zavoláme a já vám v daný termín zavolám. Hovory mohou být po skypu nebo jako telefonický hovor. Předem si stanovíme téma nebo co potřebujete po telefonu anglicky nacvičit. Před zakoupením balíčku 10 hovorů si budete moci telefonický hovor vyzkoušet zdarma.

Ano, dokonce bych řekla, že mluvení anglicky po telefonu je pro vás ideální. Nemáte se čeho bát, na druhé straně jsem jen já, lektorka angličtiny, která vás bude povzbuzovat a motivovat k mluvení. Pokud se bojíte, zda to zvládnete, můžeme si zavolat na zkoušku zdarma a uvidíte, jak to celé funguje.

Upřímně, když jsem měla poprvé v Anglii telefonovat, tak jsem se opravdu bála. A to jsem anglicky uměla a byla už docela zkušená lektorka angličtiny. Přesto jsem ne vždycky rozuměla, telefon trochu zkresluje, nevidíte člověka, se kterým mluvíte, a to vše dělá rozhovor náročnější. A proto jsem tu já, abych vám pomohla tyto potíže překonat, vím, co pro vás může být obtížné a vím, jak si s tím poradit.

Po prvním zkušebním telefonátu si domluvíme počet lekcí, obvykle se předplácí balíček 10 hovorů a cena je 2 500 Kč. Platit můžete převodem s vystavením faktury nebo je možné využít i zaměstnanecké benefity.

Určitě je možné domluvenou lekci včas zrušit, to znamená alespoň 24 hodin předem. Během čerpání balíčku 10 lekcí je možné zrušit lekci dvakrát, v ostatních případech vám nahraji několik krátkých zpráv v angličtině a až budete mít čas, tak mi na ně anglicky odpovíte.