Kurzy angličtiny online

Kurzy angličtiny lektorka

Začněte myslet v angličtině

Zapoměňte na učebnice angličtiny, kde vyplňujete gramatická cvičení, která vás nerozmluví. Přestaňte se bát online výuky, která už dávno není jen o lektorovi za monitorem. Rozhýbejte svou angličtinu, povídejte si o svých zálibách, poslouchejte, co vás baví a objednejte si online kurzy angličtiny, co vás potěší.

Online kurzy angličtiny jsou pro vás, pokud:

online kurzy angličtiny
Online kurzy angličtiny 4
online kurzy angličtiny 3
Online kurzy angličtiny 5

Jaké online kurzy angličtiny u mě najdete

Individuální výuka

Budu se věnovat pouze vám a připravím hodinu na míru podle vašich potřeb. Seznámím vás s online nástroji pro lepší lekce angličtiny.
Zkusíme odbourat vaše obavy z mluvení nebo poslechu. Vytvořím vám online učebnu, kde budete mít materiály na jednom místě.

Asynchronní výuka

Je to forma samostudia s mojí plnou podporou. Budu vás zásobit úkoly, poslechy nebo tématy na psaní a budu vám k dispozici během studia.
V ceně je má příprava práce na 2 hodiny vašeho času, materiály a moje zpětná vazba.
Více studia za méně peněz.

Skupinové kurzy

Rozhodli jste se začít s angličtinou? Nebo se anglicky už učíte a potřebujete kratší online kurzy angličtiny zaměřené jen na gramatiku, mluvení nebo poslech? Sledujte mojí nabídku skupinových kurzů, které budou trvat 1-2 měsíce a budeme se scházet online většinou 2krát týdně.

Angličtina po telefonu

Potřebujete v práci komunikovat anglicky ať už po telefonu nebo osobně? Nemáte moc času a rádi využijete na angličtinu každou minutu? Pojďme si zavolat.
Telefonický hovor může trvat 10-15 minut, po skončení dostanete zpětnou vazbu a nová slovíčka.

Didaktický test z angličtiny

Online kurz Příprava na didaktický test z angličtiny začíná 11. března 2024 a bude trvat 4 týdny. Procvičíme potřebnou gramatiku, slovní zásobu a natrénujeme porozumění čtenému textu. Každý den dostanete malý úkol, na který vám stačí 15 minut.

Domluvte se na dovolené

Jazyková výzva Domluvte se na dovolené začíná 1. června 2024 a bude trvat pouze 21 dní. Každý den budeme komunikovat v uzavřené facebookové skupině a probereme konverzace na letišti, v hotelu, v restauraci, v obchodě a v půjčovně aut.