Individuální výuka angličtiny

Individuální výuka angličtiny

Pak jste tady správně a individuální výuka angličtiny je pro vás tou správnou volbou.

Z čeho můžete vybírat?

Lektor angličtiny

Individuální výuka angličtiny může mít mnoho podob, můžete si zvolit klasickou lekci angličtiny, která je většinou v délce 60 minut, konverzační 30ti minutovku nebo třeba jen 15 minut anglické konverzace po telefonu. Ať už si vyberete cokoli, vždy vám budu plně k dispozici a díky mým zkušenostem s individuální výukou angličtiny vám pomůžu dostat vaši angličtinu tam, kam potřebujete.

Koukněte se na nabídku a v klidu si vyberte individuální výuku angličtiny podle vašich potřeb. Nenašli jste přesně, co hledáte? Napište mi a třeba něco vymyslíme.

Klasické lekce 60 minut

Individuální výuka angličtiny v délce 60 minut je vhodná pro všechny, kdo se chtějí věnovat studiu angličtiny systematicky. Na začátku kurzu zjistíme úroveň vaší angličtiny a stanovíme plán. Učit se můžete s učebnicí i bez, v obou případech vám nabídnu materiály k naučení a procvičení toho, co nejvíce potřebujete. Naučím vás anglicky komunikovat a rozumět mluvené i psané angličtině. Tyto lekce mohou být zaměřené na obecnou i obchodní angličtinu nebo přípravu k maturitě či na jazykové zkoušky.

Cena 1 lekce je 650 Kč
Balíček 10 lekcí  6 000 Kč

 

Konverzace 30 minut

Chcete se rozmluvit ale bojíte se, že rodilému mluvčímu nebudete rozumět? Chcete konverzovat na dané téma a na konci lekce dostat zpětnou vazbu a opravu vašich chyb? Potřebujete si pouze rozšířit slovní zásobu? Potřebujete si nacvičit dialogy v různých situacích? Pak jsou tady 30minutové konverzace, které mohou být s kamerou na skypu nebo zoomu. Domluvíme si téma a můžeme se začít bavit anglicky po telefonu a připravim vás tak na reálné situace.

Cena 1 lekce je 400 Kč.
Balíček 10 lekcí  3 800 Kč

 

Obchodní angličtina

Individuální výuka angličtiny může být zaměřená i na obchodní angličtinu, se kterou mám velké zkušenosti. Individuální výuku obchodní angličtiny nabízím pro všechny, kteří potřebují svou angličtinu do zaměstnání, na jednání či konference. Naučíte se základní obraty pro obchodní konverzaci, strategie na vedení jednání, jak se zapojit do jednání, emailovou komunikaci, fráze vhodné pro small talk. Obchodní angličtinu učím již desítky let a pomohla jsem mnoha manažerům a ředitelům firem k větší jistotě při jednáních se zahraničními partnery nebo kolegy.

Cena 1 lekce je 700 Kč
Balíček 10 lekcí  6 800 Kč

 

Příprava na zkoušky

Připravím vás na jazykové zkoušky FCE, CAE, IELTS nebo na maturitu z angličtiny. Naučím vás strategie, jak zvládnout zkoušku co nejlépe, naučím vás jak pracovat s časem, abyste nemuseli být při zkoušce ve stresu. Při přípravě k maturitě s vámi nacvičím jednotlivé úkoly u zkoušky, včetně zpracování témat k ústní části maturity. Pomohu vám vybrat správnou jazykovou zkoušku podle toho, k čemu zkoušku z angličtiny budete potřebovat.
Poradím vám ohledně studia na univerzitě ve Velké Británii.
Individuální výuka angličtiny je při přípravě na zkoušku dobrou volbou.

Cena 1 lekce je 700 Kč.
Balíček 10 lekcí  6 800 Kč

 

Raději byste se učili sami, ale potřebujete dostatek materiálů a podnětů a online podporu včetně zpětné vazby? Mohu vám nabídnout asynchronní individuální výuku angličtiny neboli jazykové koučování, kdy máte mou podporu ve studiu, ale čas, kdy se budete učit, si určíte sami.
Tento typ výuky je vhodný například při přípravě na jazykové zkoušky nebo když potřebujete zlepšit svou psanou angličtinu.

Proč si vybrat individuální výuku angličtiny se mnou

Individuální výuka angličtiny online

Nabídka individuální výuky angličtiny je veliká a určitě není lehké se v ní vyznat.
Zamyslete se nad tím, co je pro vás důležité. Pokud řešíte cenu, určitě pro vás budou zajímavé nabídky individuální výuky za 300 Kč, které většinou nabízí studenti nebo lidé, co strávili v anglicky mluvící zemi spoustu let. Ale stačí to pro kvalitní výuku, která vás někam posune, zbaví vás obav z mluvení a ukáže vám, že angličtina nemusí být zas tak těžká?

Věřím, že kvalitní lektorka angličtiny (jsem žena, tak musím napsat lektorka) umí perfektně anglicky, zná prostředí anglicky mluvících zemí a může vás s ním seznámit, umí se vcítit do role studenta (třeba tím, že sama studuje jiný cizí jazyk), dokáže poznat, jakou chybu a proč student udělá nebo opakovaně dělá a umí mu pomoci tyto chyby překonat.
Nechci být jen lektorka, která vám odučí hodinu, můžete ode mě čekat podporu i mimo společné lekce, přehled všech lekcí na jednom místě, zajímavé úkoly na doma, které se zaměřují na aktivní používání angličtiny.

Nejsem na to sama a vy také nemusíte být

Raději byste rodilého mluvčího? Spolupracuji s rodilými mluvčími z USA nebo Británie a ráda vám zajistím individuální výuku angličtiny online s rodilým mluvčím.

Chcete se připravit na zkoušku FCE, CAE nebo IELTS? Doporučím vám lektorku Barboru Laylu Kuntovou, která žije ve Skotsku a je velice dobrá v přípravě na tyto zkoušky a také na se zaměřuje na psaní v angličtině, které často dělá studentům problémy.
Posledním úspěchem Báry a její studentky bylo složení zkoušky CAE tak dobře, že tato 16letá dívka dosáhla úrovně C2, která se často srovnává s úrovní rodilého mluvčího.

Nechcete se učit online a bydlíte v Praze? Raději byste skupinové kurzy angličtiny? Koukněte se na stránky mého jazykového studia Angličtina Radotín, kde nabízíme kurzy angličtiny a dalších jazyků, individuální výuku angličtiny a dalších jazyků, a to pro děti i pro dospělé.