Individuální výuka angličtiny

Angličtina na míru

Užijte si online angličtinu připravenou jen pro vás a podle vašich potřeb. Přestaňte se bát promluvit anglicky, vážně je to možný.

Individuální výuka angličtiny

Pak jste tady správně a individuální výuka angličtiny je pro vás tou správnou volbou.

English tea

Z čeho můžete vybírat?

Individuální výuka angličtiny může mít mnoho podob, můžete si zvolit klasickou lekci angličtiny, která je většinou v délce 60 minut, konverzační 30ti minutovku nebo třeba jen 15 minut anglické konverzace po telefonu. Ať už si vyberete cokoli, vždy vám budu plně k dispozici a díky mým zkušenostem s individuální výukou angličtiny vám pomůžu dostat vaši angličtinu tam, kam potřebujete.

Koukněte se na nabídku a v klidu si vyberte individuální výuku angličtiny podle vašich potřeb. Nenašli jste přesně, co hledáte? Napište mi a třeba něco vymyslíme.

Online lekce
55 minut

Připravím vám lekce na míru, zjistíme úrověň vaší angličtiny, vytvoříme plán a pustíme se do práce. Můžete se učit s učebnicí i bez, v obou případech vám poskytnu materiály k naučení a procvičení toho, co zrovna potřebujete. A hlavně budete mluvit anglicky od našeho prvního setkání.
700 Kč

Konverzace 30 minut

Potřebujete se rozmluvit před dovolenou nebo připravit na pohovor v angličtině? Objednete si 30ti minutové konverzace a zažijte krásný pocit z toho, že mluvíte anglicky. Připravím vám konverzace na míru, dám vám zpětnou vazbu, opravím chyby a připravím nová slovíčka k rozšíření slovní zásoby.
400 Kč

Příprava na zkoušky

Připravím vás na zkoušky z angličtiny FCE, CAE, IELTS nebo na maturitu z angličtiny. Naučíte se strategie, jak zvládnout zkoušku, co nejlépe a naučíte se pracovat s časem, abyste u zkoušky nemuseli být ve stresu.Při přípravě na zkoušku doporučuji kombinovat s asynchronní výukou.
700 Kč

Obchodní angličtina

Potřebujete se připravit na pohovor nebo na jednání? Naučíte se základní fráze pro obchodní konverzaci, strategie pro vedení jednání, jak se zapojit do konverzace, e-mailovou komunikaci nebo fráze vhodné pro small talk. Výuce obchodní angličtiny ve firmách se věnuji přes 20 let.
800 Kč

Raději byste se učili sami, ale potřebujete dostatek materiálů a podnětů a online podporu včetně zpětné vazby? Mohu vám nabídnout asynchronní individuální výuku angličtiny neboli jazykové koučování, kdy máte mou podporu ve studiu, ale čas, kdy se budete učit, si určíte sami.
Tento typ výuky je vhodný například při přípravě na jazykové zkoušky nebo když potřebujete zlepšit svou psanou angličtinu.

Skotsko

Nejsem na to sama a vy také nemusíte být

Raději byste rodilého mluvčího? Spolupracuji s rodilými mluvčími z USA nebo Británie a ráda vám zajistím individuální výuku angličtiny online s rodilým mluvčím.

Chcete se připravit na zkoušku FCE, CAE nebo IELTS? Doporučím vám lektorku Barboru Laylu Kuntovou, která žije ve Skotsku a je velice dobrá v přípravě na tyto zkoušky a také se zaměřuje na psaní v angličtině, které často dělá studentům problémy.
Posledním úspěchem Báry a její studentky bylo složení zkoušky CAE tak dobře, že tato 16letá dívka dosáhla úrovně C2, která se často srovnává s úrovní rodilého mluvčího.

Nechcete se učit online a bydlíte v Praze? Raději byste skupinové kurzy angličtiny? Koukněte se na stránky mého jazykového studia Angličtina Radotín, kde nabízíme kurzy angličtiny a dalších jazyků, individuální výuku angličtiny a dalších jazyků, a to pro děti i pro dospělé.

Proč si vybrat individuální výuku angličtiny se mnou

Nabídka individuální výuky angličtiny je veliká a určitě není lehké se v ní vyznat.
Zamyslete se nad tím, co je pro vás důležité. Pokud řešíte cenu, určitě pro vás budou zajímavé nabídky individuální výuky za 300 Kč, které většinou nabízí studenti nebo lidé, co strávili v anglicky mluvící zemi spoustu let. Ale stačí to pro kvalitní výuku, která vás někam posune, zbaví vás obav z mluvení a ukáže vám, že angličtina nemusí být zas tak těžká?

Věřím, že kvalitní lektorka angličtiny (jsem žena, tak musím napsat lektorka) umí perfektně anglicky, zná prostředí anglicky mluvících zemí a může vás s ním seznámit, umí se vcítit do role studenta (třeba tím, že sama studuje jiný cizí jazyk), dokáže poznat, jakou chybu a proč student udělá nebo opakovaně dělá a umí mu pomoci tyto chyby překonat.
Nechci být jen lektorka, která vám odučí hodinu, můžete ode mě čekat podporu i mimo společné lekce, přehled všech lekcí na jednom místě, zajímavé úkoly na doma, které se zaměřují na aktivní používání angličtiny.