Asynchronní výuka

Asynchronní výuka angličtiny

Lektorka asynchronní výuky angličtiny

To je zase nějaká novinka ta asynchronní výuka?

Dalo by se říct, že je to novější, moderní metoda, jak se dají efektivně učit cizí jazyky. Jedná se o výuku na dálku, jakési samostudium s významnou podporou lektora. Tento styl učení vám dá svobodu, naučí vás samostatně pracovat a věnovat se angličtině pravidelně.

Na začátek pár otázek... a odpovědí

Je to podobně jako ve sportu, máte svého trenéra – mě, lektorku angličtiny a já vám sestavím plán na určitou dobu výuky a společně zvolíme cíle, čeho a za jak dlouho chcete v angličtině dosáhnout. Budete pracovat samostatně, ale já vás budu neustále podporovat a motivovat na cestě k vašemu cíli.

Každý týden (podle potřeby i častěji) ode mě dostanete balíček aktivit a úkolů, na kterých budete pracovat vaším tempem a podle vašich časových možností. Já vám budu v rámci asynchronní výuky neustále k dispozici a když si nebudete vědět s něčím rady, ráda vám poradím. Nemusíte se bát, že by se na něco v angličtině zapomnělo, budete trénovat poslech, čtení, psaní a dokonce i mluvení. Podle potřeby domluvíme online konzultaci, na které probereme, co vám dělá problémy, v čem se vám daří a potrénujeme konverzaci.

Řekla bych, že co nevyzkoušíme, nevíme. Obecně je asynchronní výuka velmi vhodná při přípravě na zkoušku z angličtiny (FCE, CAE, IELTS nebo maturitu). Nedoporučuji asynchronní výuku, které se taky někdy říká jazykové koučování, úplným začátečníkům, kde je lepší častější osobní spolupráce s lektorem.
Na začátku každého balíčku uděláme 30 minutovou lekci, kde zjistíme vaše potřeby a cíle a stanovíme plán. Troufám si říct, že z vašich odpovědí odhadnu, zda je jazykové koučování pro vás vhodné či ne. Pořád si nebudete jistí? Místo klasického balíčku na měsíc vám nabídnu týden asynchronní výuky na zkoušku za přijatelnou cenu.

Cena balíčku na 4 týdny je 2 200 Kč. Můžete si předplatit 1 měsíc nebo i více měsíců. Doporučuji pracovat alespoň 3 měsíce než budete vidět výraznější výsledky. Cena zahrnuje mnou připravené materiály, sestavení osobního studijního plánu na každý měsíc, pravidelnou podporu při studiu, 2 online konzultace za měsíc.

Tak to jsme dvě nebo dva. Když něco nefunguje, vypnu to, počkám a ono se pak většinou zadaří.
Ale vážně. Vše potřebné vám ráda vysvětlím a věřte, pokud jsem to zvládla já, nemáte se čeho bát. Během posledních dvou let jsem se seznámila s technikáliemi a i když jsem počítačová blondýna, tak jsem si je zamilovala.

Takto vedené kurzy jsou ideální pro přípravu na jazykovou zkoušku nebo k maturitě (jakoby maturita nebyla zkouška).
Jazykové koučování je velmi vhodné pro zdokonalení psaného projevu. Velmi dobře si procvičíte gramatiku.
Tato metoda je vhodná pro zdokonalení čtení a poslechu.
Přestože nebudete mít osobní kontakt s lektorem každý týden, můžete si kvalitně natrénovat výslovnost.
A ano, i mluvení se dá nacvičit. Chcete vědět jak? Ráda vám to řeknu.

Jak to bude probíhat

Výhody asynchronní výuky angličtiny

Možná si říkáte, proč byste měli platit za samostudium. Řekněte si upřímně, kolikrát jste se zkoušeli učit sami a jak dlouho jste to vydrželi. Sama vím, jak je těžké si najít čas a chuť učit se cizí jazyk. Pořád máme na práci něco jiného, zábavnějšího nebo prostě jen jednoduššího.

Pokud si nevytvoříte plán, nebudete mít cíl, nejspíš ani nebudete vědět, kde a jak začít. S tím vším vám ráda pomůžu, stanovíme termín odevzdání úkolů a budete mít ode mě podporu každý den. Dvakrát za měsíc se sejdeme online a tento čas můžete využít jako konverzaci nebo jako konzultaci k vysvětlení nejasností.

Den a čas na učení si určíte sami. Lekce vám nemohou propadnout jako při běžné individuální výuce. Pokud máte cíl a chcete se anglicky naučit, nic vám v tom nebude bránit.

Co budete potřebovat

angličtina na počítači

Co zahrnuje cena 2 200 Kč za měsíc

Individuální výuka angličtiny online