reference

Přidejte se ke spokojeným studentům a poznejte se mnou angličtinu, kterou se opravdu mluví

Je dobré si přečíst, co si ostatní myslí, ale stejně je asi nejlepší se přesvědčit sami, jestli lekce se mnou budou vyhovovat zrovna vám.

Určitě doporučuji. Moje zkušenost je letitá. Dlouho jsem navštěvovala kurz pro dospělé. Již druhým rokem mám individuální výuku. Každý způsob výuky přináší svá pozitiva a vždy jsem byla moc spokojená.
Ivana Janoušková
Doporučuji lektora Věru Kuntovou za mnohé její profesionální vlastnosti. Uvádím jen některé z nich: přístup k výuce angličtiny je poctivý, promyšlený, snaží se vyjít vstříc potřebám studentů, dokáže vést lekce online.
Dana Řezníčková
Všem svým přátelům bych určitě Věru doporučila, zvláště p nás svým pozitivním roto, že nás svým přístupem velice motivuje a v jejích hodinách si angličtinu opravdu užíváme.
Martina Plocková
S Věrou jsme spolupracovali celý školní rok, dcera chodila do 7. třídy a její úroveň angličtiny byla B2, takže měla individuální plán. Věra měla s dcerou pravidelné online hodiny a připravovala jí materiály do hodin angličtiny, kde s nimi dcera pracovala. Celá příprava směřovala ke zkoušce First for school. Dcera měla možnost zlepšit se ve věcech, které neměla do té doby možnost dělat.
Martina Taubrová
Přidala jsem se do facebookové skupiny Léto v Anglii, kde jsme každý den dostávali zdarma informace o životě v Anglii, anglické úkoly a otázky. Skupinka byla super, byl to další kontakt se "správnou" angličtinou :)) Jen bych potřebovala víc času, abych se stíhala zapojit víc aktivně.
katka oříšková
Milá Vero, děkuji moc za sdílení letnich zkušeností v Anglii a Skotsku. Vím, jak je těžké se věnovat běžným činnostem během volna. Vždy se snažím intenzivně být na místě, kde se nacházím a s těmi, kdo tam jsou. A být navíc s těmi, kdo jsou stále daleko ode mne, mi připadá těžší. A ty jsi to očividně zvládla.
radka poláková
Adventní kalendář s angličtinou, to je tedy super nápad. Celý kalendář byl úžasný, boží, dokonalý. Rozhodně nejsem nejlepší student, ale tato forma se mi opravdu líbí. Moc děkuji Iva
iva demková
Bylo to super, i když jsem neměla moc čas psát, vždycky jsem se těšila a třeba se zpožděním, ale vždy jsem si aktivitu udělala ! Dávám vám 10 z 10! Bylo to hravě, různorodé, zajímavé, prostě paráda, napsala Hanka po skončení Adventního kalendáře s angličtinou.
hana krouželová
Navštěvuji kurzy cca 5-6, moje angličtina se ohromně zlepšila díky kurzům s Věrou a Bárou. Příjemná atmosféra, skvělá výuka, každá hodina je něčím ozvláštněná, hry a videa v angličtině, celá hodina v angličtině, příprava na testy. Pomohla mi zvednout se z určitého žebříčku dál, zlepšila jsem se v mluvení.
hedvika absolonová
reference kurzů angličtiny

A tady může být i vaše reference

Stačí si vybrat z mé nabídky online kurzů nebo si stáhnout můj e-book. No, a pak mi napište, jak jste spokojení.