Online kurz

Příprava na didaktický test z angličtiny

Půjdete k maturitě z angličtiny s jistotou, že jí zvládnete. a bez obav, že vás u zkoušky něco překvapí.

11.3.-7.4.2024

studentka angliřtiny

Co kdybych vás naučila tipy a triky, jak zvládnout čtení a poslech u maturity z angličtiny a vysvětlila vám jen tu hlavní gramatiku, která se v didaktickém testu objeví? A k tomu ještě mou podporu skoro 24/7 po celou dobu kurzu, tedy 28 dní.

angličtina na počítači

Příprava na didaktický test z angličtiny

Jak bude kurz probíhat

Učte se pravidelně

Každý den dostanete malý úkol, který si vypracujete, kdy budete chtít a spolu se podíváme na to, co by se dalo případně zlepšit.

Poslouchejte a mluvte

Kurz je sice zaměřený na didaktický test, ale v rámci nácviku poslechu budete i mluvit. No, a co zbývá ostatním? Ti vás budou poslouchat.

Zopakujte si gramatiku

Zkusíme se na gramatiku podívat trochu jinak než ve škole, probereme základní časy, předložky, členy a další gramatické jevy.

Vyhněte se chybám

Koukneme se spolu na časté chyby, co studenti u maturity dělají, koukneme se na chyby, co děláte vy a prostě vám pomůžu se jich zbavit.

Čtěte s porozuměním

Nabídnu vám krátké články a úryvky, na kterých si nacvičíme pochopení toho, co čteme. Naučím vás, jak najít v textu to podstatné.

Najděte si parťáka

V rámci kurzu si nacvičíme mluvení ve dvojici nebo trojici, 3-5 krát se setkáme na zoomu v malé skupince a budeme mluvit. Jasně, že anglicky.

Pro koho je kurz vhodný

Kdo kurz nepotřebuje

Jaká je cena?

Cena kurzu v délce 4 týdnů a 28 lekcí, včetně 3 konverzačních setkání je:

1 800 Kč

Early bird cena

Platí do 21. února 2024 a je ještě nižší, zaplatíte jen:

1 600 Kč

Kdo chce, abyste u maturity zazářili?

Jmenuji se Věra Kuntová a i když už učím angličtinu hodně dlouho, tak si pořád připadám jako když mi bylo 18. Ale smůla. Maturitu už mám dlouho za sebou, vejšku taky a jak dlouho učím maturanty a budoucí maturanty se nedá spočítat na prstech dvou rukou. Vždycky jsem se snažila být trochu jiná učitelka, později lektorka angličtiny, až jsem si založila svoje jazykové studio, kde můžu učit způsobem, který je moderní, užitečný a má smysl.