O MNĚ

Naučím vás mít z vaší angličtiny dobrý pocit a nebát se jí používat

Jsem lektorka angličtiny, majitelka jazykového studia a mentorka (nejen) začínajících lektorů cizích jazyků.
Pomůžu vám s vaší angličtinou, ať už se chcete jen dobře domluvit nebo se potřebujete připravit na zkoušku.

Irsko

If it matters to you, you will find a way.
Když vám  na tom záleží, najdete si způsob.

Charlie Gilkey

Tímhle citátem se řídím nejen při učení cizích jazyků. Už vím, že když mi o něco opravdu jde, tak se snažím.

diplom

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu a udělala si všechny certifikáty FCE, CAE a CPE. To abych se nenudila a věděla, jak vás na zkoušky připravit.
Vzdělávám se i nyní, po tolika letech, abych věděla, jak vám výuku angličtiny usnadnit a předat pomocí moderních technologií. A aby se ze mě nestala zkostnatělá lektorka angličtiny.

Jazykový tábor

Léta jsem jako lektorka angličtiny učila děti i dospělé, připravovala studenty na jazykové zkoušky, pořádala příměstské tábory s angličtinou, které měly velký úspěch.
Teď se převážně věnuji online výuce pro dospělé a konzultacím pro (nejen) začínající lektory. A stále vedu jazykové studio v Praze Radotíně.

lide v pokoji

Již 20 let jezdím do Anglie do camphillu, kde trávím dva měsíce v roce a pomáhám postiženým lidem žít krásný život. Jsou to jedny z nejlepších chvil v mém životě a pevně věřím, že má práce v Anglii má smysl a mimo jiné pomáhá ke zlepšení mé angličtiny, kterou vám mohu předat jako lektorka angličtiny na úrovni rodilé mluvčí.

Lektorka angličtiny

Jsem majitelkou jazykového studia Angličtina Radotín, které se nachází v Praze – Radotíně. Studio jsem založila v roce 2008, abych nabídla sousedům od Berounky alternativu velkých jazykových škol.
Naším studiem prošly stovky dětí a dospělých a spolupracovala jsem s desítkami lektorů cizích jazyků.

Sama chodím na různé semináře a stále se vzdělávám. I když, znáte to, učitelka je nejhorší student. I když jsem toho už hodně prožila, učím se pracovat s digitálními vymoženostmi a našla jsem si cestu k online výuce, která mně i studentům dává velké množství možností k rozvoji. A tak se ze mě díky Covidu stala online lektorka angličtiny.

 

Miluju cizí jazyky. Na střední škole jsem se učila Esperanto, protože jsem si myslela, že to bude mezinárodní jazyk. Už několik let se učím francouzsky a snažím se tak vžít do role vás, studentů. Když mám jet do cizí země, snažím se naučit nějaké fráze, abych se alespoň trochu domluvila. A vždycky je po dovolené rychle zapomenu.

lide u okna

Připravovala jsem semináře pro lektory a učitele angličtiny na základních a středních školách.
Nyní předávám své zkušenosti nejen začínajícím lektorům formou konzultací.
Prozradím vám, jaká jsou úskalí práce jako OSVČ, co vás může nemile překvapit a jak se s tím vypořádat.
Umím vám poradit, jak připravit lekci, aby vás studenti milovali a co dělat, abyste nemuseli vyhořet.

rakovina

Prošla jsem si těžkou nemocí, která mi něco vzala a něco dala a jsem ráda za každé nové ráno.
Zjistila jsem, že když člověk onemocní rakovinou, není to ještě konec světa. Stačí chtít a mít nějaké cíle a přání.
Podařilo se mi udržet jazykové studio i během nemoci a jsem za to ráda. Dokonce jsem našla sílu hledat další možnosti a cesty, jak svou práci lektorky angličtiny vylepšit.

šálek čaje

Miluji angličtinu, cestování, romantické hrnečky, sport, anglické hry, svého vnuka, své děti a manžela. A svou práci, která mi dává svobodu.
Nedávno jsem se zamilovala do krasobruslení, které se dá srovnat s učením se cizímu jazyku. Nic na začátku nejde samo, ale pílí a opakováním se člověk zlepšuje a jednou bude tam, kde si ani nedokázal představit, že by mohl být.

Chcete se mě na něco zeptat?

Nebo si jen domluvit nezávaznou konzultaci a dozvědět se více o mě jako lektorce angličtiny a mých metodách? Napište mi.