Online skupinové kurzy angličtiny

Učte se ve skupině lidí, co se chtějí učit anglicky. Můžete být na začátku nebo mluvit skoro jako rodilý mluvčí a já vám najdu kurz, ve kterém vám bude dobře.
Kurzy angličtiny jsou online a většinou na kratší dobu než jsou běžné prezenční kurzy angličtiny. Ve skupince je maximálně 6 studentů a lekce probíhají na platformě Zoom a ve virtuální třídě Google classroom.

Kurzy angličtiny lektorka

Skupinové kurzy angličtiny s Věrou

Skupinové kurzy angličtiny se mnou nejsou žádným standardním výukovým cvičením. Zapomeňte na nudné učebnice - budeme se učit skrze anglické hry, čtení a poslouchání reálné angličtiny. Proč zvolit skupinové lekce se mnou? První a nejdůležitější důvod: nejsem jen učitelka, jsem spíše průvodkyní na vaší anglické cestě. Pokusím se vám předat mé nadšení pro angličtinu a podělím se s vámi o své zkušenosti z Anglie, Kanady a USA.

Výhody skupinových kurzů

Kurzy angličtiny

Připravuji tyto kurzy

Mluvte na dovolené

Potřebujete se v létě domluvit na dovolené v zahraničí? Mám pro vás online kurzy angličtiny, ve kterých nacvičíme slovní zásobu, fráze i trochu gramatiky, které potřebujete k sebevědomé komunikaci v angličtině. Budeme mluvit v reálných situacích. Vhodné pro úroveň A2/ B1.

Anglická konverzace

Umíte už spoustu gramatiky, ale potřebujete se rozmluvit anglicky a začít, to co umíte, používat v reálných situacích? Pak je tento 4týdenní kurz angličtiny vhodný právě pro vás. Online lekce angličtiny budou probíhat dvakrát týdně v délce 60 minut. Vhodné pro úroveň B1/ B2.

Angličtina gramatika

Opravdu je gramatika v angličtině tak důležitá? Není. K základnímu domluvení se vám stačí pár časů. Ale upřímně, angličtina není jen o časech a občas je dobré si gramatické jevy ujasnit, aby vám bylo lépe rozumět. Tyto kurzy angličtiny jsou vhodné pro úroveň B1/B2.

Nenašli jste vhodný kurz? Máte zájem o nabízené kurzy? Napište mi!

Skupinové kurzy angličtiny

Individuální výuka angličtiny